Wedstrijdkalender

De wedstrijdkalender voor seizoen 2014-2015 is beschikbaar. In deze kalender treft u alle wedstrijden aan die door Regio West in het volgende seizoen georganiseerd zullen worden.

Regiokalender 2014-2015 versie 16 december.xls(wijzigingen in rood weergegeven)

Afkortingen:
Inzw. = Inzwemmen - aanvang wedstrijd is altijd 30 minuten later!
RWC = Regio West Competitie
Med. = Medewerkers
J* = Kop jury nog niet compleet, aanvullingen volgen zodra beschikbaar

Klik hier voor wedstrijden in
September - Oktober - November - December - Januari - Februari - Maart - April - Mei - Juni

Datum

Wedstrijd

Plaats / Zwembad

Inzw. 

aanv.

LXF

Med.

Jury

Uitslag

September                
27-9-2014 RWC poule 1 Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45 L M J .lxf
.pdf
27-9-2014 RWC poule 2 De Hoogt
(Papendrecht)
13:00 13:30 L M J .lxf
.pdf
27-9-2014 RWC poule 3 Blokweer
(Ablasserdam)
12:00 12:30 L M J .lxf
.pdf
27-9-2014 RWC poule 4 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00 L M J .lxf
.pdf
28-9-2014 Niveauwedstrijd Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
28-9-2014 Niveauwedstrijd De Zijl
(Leiden)
13:00 13:30 L M J .lxf 
.pdf
Oktober                
4-10-2014 Minioren Circuit 1 Groenhoven
(Gouda)
12:15 12:45 L M J .lxf
.pdf
4-10-2014 Minioren Circuit 1 De Hoogt
(Papendrecht)
13:00 13:30 L M J  .lxf
.pdf
4-10-2014 Minioren Circuit 1 De Kulk 
(Vlaardingen)
12:45 13:15 L M J .lxf
.pdf
4-10-2014 Minioren Circuit 1 Zeehond 
(Rozenburg)
12:30 13:00 L M J .lxf
.pdf
4-10-2014 Minioren Circuit 1 Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
5-10-2014 Sprint Masters Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
November                
1-11-2014 RWC poule 1 Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45 L M J .lxf
.pdf
1-11-2014  RWC poule 2 Sportcentrum
(Papendrecht)
13:00 13:30 L M J .lxf
.pdf
1-11-2014 RWC poule 3 Blokweer
(Ablasserdam)  
12:00 12:30 L M J .lxf
.pdf
1-11-2014 RWC poule 4 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00 L M J .lxf
.pdf
2-11-2014 Niveauwedstrijd  Het Wedde
(Voorschoten)
14:30 15:00 L   J .lxf
.pdf
2-11-2014 Niveauwedstrijd Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
22-11-2014 Minioren
Club Meet
Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45 L M  

.lxf
.pdf
punten

23-11-2014 Minioren
Club Meet
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00   M J .lxf
.pdf
punten
30-11-2014 Sprintkampioen-
schap kb
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
December                
6-12-2014 RWC poule 1 Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45 L M J .lxf
.pdf
6-12-2014 RWC poule 2 Sportcentrum
(Papendrecht)
14:00 14:30 L M J .lxf
.pdf
6-12-2014 RWC poule 3 Blokweer
(Ablasserdam)
12:00 12:30 L M J .lxf
.pdf
6-12-2014 RWC poule 4 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00 L M J .lxf
.pdf
7-12-2014 Niveauwedstrijd Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
7-12-2014 Niveauwedstrijd De Zijl
(Leiden)
13:00 13:30 L M J .lxf
.pdf
13-12-2014 Minioren Circuit 2 Aquarijn
(Alphen a/d Rijn)
11:30 12:00 L M J .lxf
.pdf
13-12-2014 Minioren Circuit 2 Sportcentrum
(Papendrecht)
14:00 14:30 L M    
13-12-2014 Minioren Circuit 2 De Kulk
(Vlaardingen)
12:45 13:15 L M   .lxf
.pdf
13-12-2014 Minioren Circuit 2 Dukdalf
​(Brielle)
13:30 14:00 L M   .pdf
14-12-2014 Minioren Circuit 2 Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00 L M J .lxf
.pdf
14-12-2014 Masters  De Kulk
(Vlaardingen)
12:30 13:00 L M   .lxf
.pdf
                 

Januari

Datum Wedstrijd Plaats/zwembad Inzw. Aanv. LXF Med. Jury Uitslag
10-1-2015 Winterkampioen-
schappen - sessie 1
Blokweer
(Alblasserdam)
10:30 11:00   L   M J*  
11-1-2015 Winterkampioen-
schappen - sessie 2
Blokweer
​(Alblasserdam)
09:30 10:00 zie
10-1
  M J*  
11-1-2015 Winterkampioen-
schappen - sessie 3
Blokweer
​(Alblasserdam)
13:00 13:30 zie
10-1
  J*  
24-1-2015 MiniorenCircuit 3 BinnenZee
Noordwijk
15:15 15:45   L      
24-1-2015 MiniorenCircuit 3 Sportcentrum
Papendrecht
13:00 13:30   L      
24-1-2015 MiniorenCircuit 3 De Kulk
Vlaardingen
12:45 13:15   L      
24-1-2015 MiniorenCircuit 3 De Zeehond
Rozenburg
12:30 13:00   L      
25-1-2015 MiniorenCircuit 3 Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00   L    J  

Februari

Datums Wedstrijd Plaats/zwembad Inzw.  Aanv. LXF Med. Jury Uitslag
8-2-2015 Masters Sportcentrum
(Papendrecht)
14:00 14:30 L      
28-2-2015 RWC poule A Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45 L      
28-2-2015 RWC poule B Sportcentrum
(Papendrecht)
13:00 13:30 L      
28-2-2015 RWC poule C Blokweer
(Alblasserdam)
12:00 12:30 L      
28-2-0-15 RWC poule D Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00 L      

Maart