Wedstrijdkalender

De voorlopige wedstrijdkalender voor seizoen 2014-2015 is beschikbaar. In deze kalender treft u in ieder geval alle wedstrijden aan die door Regio West in het volgende seizoen georganiseerd zullen worden.
Wij kunnen u op dit moment nog niet de detailinvulling geven van alle zwembaden en de bijbehorende tijden. Deze informatie krijgt u later, zodra de bevestiging van de betreffende zwembaden door ons ontvangen is.

Regiokalender 2014-2015 versie 21-7-2014

Afkortingen:
Inzw. = Inzwemmen - aanvang wedstrijd is altijd 30 minuten later!
RWC = Regio West Competitie

Klik hier voor wedstrijden in
September - Oktober - November - December - Januari - Februari - Maart - April - Mei - Juni

Datum

Wedstrijd

Plaats / Zwembad

Inzw. 

aanv.

LXF

Jury

Uitslag

September              
27-9-2014 RWC poule 1 Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45      
27-9-2014 RWC poule 2 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
27-9-2014 RWC poule 3 Blokweer
(Ablasserdam)
12:00 12:30      
27-9-2014 RWC poule 4 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
28-9-2014 Niveauwedstrijd Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00      
28-9-2014 Niveauwedstrijd De Zijl
(Leiden)
13:00 13:30      
Oktober              
4-10-2014 Minioren Circuit 1 Groenhoven
(Gouda)
12:15 12:45      
4-10-2014 Minioren Circuit 1 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
4-10-2014 Minioren Circuit 1 De Kulk 
(Vlaardingen)
12:45 13:15      
4-10-2014 Minioren Circuit 1 Zeehond 
(Rozenburg)
12:30 13:00      
4-10-2014 Minioren Circuit 1 Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00      
5-10-2014 Sprint Masters Hofbad 
(Den Haag)
13:30 14:00      
November              
1-11-2014 RWC poule 1 Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45      
1-11-2014  RWC poule 2 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
1-11-2014 RWC poule 3 Blokweer
(Ablasserdam)  
12:00 12:30      
1-11-2014 RWC poule 4 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
2-11-2014 Niveauwedstrijd  De Zijl
(Leiden)
         
2-11-2014 Niveauwedstrijd Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
22-11-2014 Minioren
Club Meet
Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45      
23-11-2014 Minioren
Club Meet
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
30-11-2014 Sprintkampioen-
schap kb
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
December              
6-12-2014 RWC poule Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45      
6-12-2014 RWC poule De Geul
(Papendrecht)
14:00 14:30      
6-12-2014 RWC poule Blokweer
(Ablasserdam)
12:00 12:30      
6-12-2014 RWC poule Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
7-12-2014 Niveauwedstrijd Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
7-12-2014 Niveauwedstrijd De Zijl
(Leiden)
13:00 13:30      
13-12-2014 Minioren Circuit 2 Aquarijn
(Alphen a/d Rijn)
11:00 11:30      
13-12-2014 Minioren Circuit 2 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
13-12-2014 Minioren Circuit 2 De Kulk
(Vlaardingen)
12:45 13:15      
13-12-2014 Minioren Circuit 2 Dukdalf
​(Brielle)
13:30 14:00      
14-12-2014 Minioren Circuit 2 Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
14-2-2014 Masters  De Kulk
(Vlaardingen)
         
Januari              
10-1-2015 Winterkampioen-
schappen kb
Papenderecht          
11-1-2015 Winterkampioen-
schappen kb
Papendrecht          
24-1-2015 Minioren Circuit 3 Aquarijn
(Alphen a/d Rijn)
11:00 11:30      
24-1-2015 Minioren Circuit 3 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
24-1-2015 Minioren Circuit 3 De Kulk
(Vlaardingen)
12:45 13:15      
24-1-2015 Minioren Circuit 3 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
25-1-2015 Minioren Circuit 3 Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
Februari              
8-2-2015 Masters De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
28-2-2015 RWC poule Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45      
28-2-2015 RWC poule De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
28-2-2015 RWC poule Blokweer
(Ablasserdam)
12:00 12:30      
28-2-2015 RWC poule Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
Maart              
1-3-2015 Niveauwedstrijd Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
1-3-2015 Niveauwedstrijd De Zijl
(Leiden)
13:00 13:30      
14-3-2015 Minioren Circuit 4 Aquarijn
(Alphen a/d Rijn)
11:00 11:30      
14-3-2015 Minioren Circuit 4 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
14-3-2015 Minioren Circuit 4 De Kulk
(Vlaardingen)
12:45 13;15      
14-3-2015 Minioren Circuit 4 Dukdalf
(Brielle)
13:30 14:00      
14-3-2015 Minioren Circuit 4 Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
15-3-2015 Lange Afstand
Kampioenschap lb
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
22-3-2015 Masters lb Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
April              
18-4-2015 Minioren Circuit 5 Aquarijn
(Alphen a/d Rijn)
11:00 11:30      
18-4-2015 Minioren Circuit 5 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
18-4-2015 Minioren Circuit 5 De Kulk
(Vlaardingen)
12:45 13;15      
18-4-2015 Minioren Circuit 5 Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
19-4-2015 Minioren Circuit 5 Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
25-4-2015 RWC poule Sportboulevard
(Dordrecht)
12:15 12:45      
25-4-2015 RWC poule De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
25-4-2015 RWC poule Blokweer
(Ablasserdam)
12:00 12:30      
25-4-2015 RWC poule Zeehond
(Rozenburg)
12:30 13:00      
26-4-2015 Niveauwedstrijd Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
26-4-2015 Niveauwedstrijd De Zijl
(Leiden)
13:00 13:30      
Mei              
3-5-2015 Sprintkampioen-
schappen lb
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
16-5-2015 Zomerkampioen-
schappen lb - 1
Sportboulevard
(Dordrecht)
8:00 8:30      
17-5-2015 Zomerkampioen-
​schappen lb - 2
Sportboulevard
(Dordrecht)
12:30 13:00      
30-5-2015 Zomerkampioen-
​schappen lb - 3
Sportboulevard
(Dordrecht)
8:00 8:30      
31-5-2015 Zomerkampioen-
​schappen lb - 4
Sportboulevard
(Dordrecht)
12:30 13:00      
Juni              
7-6-2015 B-kampioen-
schappen lb
Hofbad
(Den Haag)
13:30 14:00      
13-6-2015 Miniorenfinale - 1 De Geul
(Papendrecht)
13:00 13:30      
14-6-2015 Miniorenfinale - 2 De Geul
​(Papendrecht)
14:00 14:30