Juryleden Interregio

Hieronder treft u de opgave van de juryleden voor de InterRegiowedstrijden voor zover deze op dit moment bekend zijn.

Wedstrijdschema

Datum Jury Inzw. Aanv. Einde  Wedstrijd   Zwembad
09-03-2019    12.45  13.00  13.30  Uitvoeringen Jun.  Oost  Zwembad Tijenraan Raalte
11-05-2019    nog niet bekend     Uitvoeringen Age II   Zuid  De Stok Roosendaal
18-05-2019 13.15  13.30  14.00   Uitvoeringen Combo West  De Veur Zoetermeer
25-05-2019 13.15  13.30  14.00   Uitvoeringen Age I  West  De Veur Zoetermeer

Er zijn nog geen tijden bekend van de wedstrijd op 11-05-2019 in Roosendaal. Annemiek Noé zal proberen de tijden bekend te krijgen.

Adressen Zwembaden:
09-03-2019 Zwembad Tijenraan Raalte,   Zwolsestraat 65, 8101 AB Raalte, tel. 0572 760 600
11-05-2019 De Stok Roosendaal: De Stok 1  4703 SZ Roosendaal, tel. 0165- 58 59 59
18-05-2019 Zwembad De Veur: Prismalaan 40, 2718 CX Zoetermeer, tel. 079-3469102
25-05-2019 Zwembad De Veur: Prismalaan 40, 2718 CX Zoetermeer, tel. 079-3469102

Opgave juryleden

09-03-2019 Uitvoeringenwedstrijd Junioren in Zwembad Tijenraan, Zwolsestraat 65, 8101 AB Raalte, tel. 0572-760600 – Inschrijving sluit op 15-02-2019
Juryvergadering  12.45 uur
Inzwemmen        13.00 uur
Aanvang             13.30 uur

Voorlopige inschrijving:
Soli: 20 Duet: 24 Ploeg: 16

De muziek voor deze wedstrijd kan worden opgestuurd naar: .


Beschikbare juryleden     
1. Rolinda Koster         S bzpc W
2. Antoinette Sijben      8 acz W
3. Nicole Cup                8 acz W  afwezig  vervanger gezocht
4. Marianne Ronner      8 azc W
5. Harry Blom                8 azc W
6. Joke Tjabring            8 wvz W
7. Mary Lou Schouten  S donk W

Juryleden te kort
West en MidWest zullen nogmaals een mailtje uit laten gaan.

Secretariaat:
1. Nelleke van Vliet  M bzp W
2. Willeke Thoen      M acz W


11-05-2019 Uitvoeringenwedstrijd Age II in Zwembad De Stok, De Stok 1, 4703 SZ Roosendaal, tel. 0165-585959 – Inschrijving sluit op 19-04-2019
Juryvergadering  ? uur
Inzwemmen        ? uur
Aanvang             ? uur
Voorlopige inschrijving:
Soli: 15 Duet: 28 Ploeg: 26

Beschikbare juryleden     
1. Michelle v.d. Wouden 8 bzpc W 
2. Jaco Klap                    8 donk W
3. Lydia Tiggeloven         8 acz W
4. Harry Blom                  8 azc W
5. Karin Simons              9 dsz W
6. Joke Tjabrink              8 wvz W

Secretariaat
Patrick Sijben       C acz W
Mariska van Dijk   M don W
Gabri Amling        M bzp W


18-05-2019 Uitvoeringenwedstrijd Combinatie in Zwembad De Veur, Prismalaan 40, 2718 CX Zoetermeer, tel. 079-3469102 – Inschrijving sluit op 26-04-2019
Juryvergadering 13.15 uur
Inzwemmen       13.30 uur
Aanvang            14.00 uur

Voorlopige inschrijving:
17 combinaties

Muziek versturen met We-transfer.
Het e-mail adres voor de muziek is:
met kopie aan (Kees Bastiaansen)

Scheidsrechter Mary Lou Schouten S  donk W
Chef secretaries Petra van Geen     C azc W
Computer  Kees Bastiaansen           C wvz W
Speaker  Taco Schallenberg            M acz W

Beschikbare juryleden     
1. Erik van Meel        8 acz W 
2. Marianne Ronner  8 azc W 
3. Antoinette Sijben   8 acz W 
4. Harry Blom            8 azc W 
5. Nicole Cup            8 acz W
6. Nicole Maas          8 acz W

Secretariaat:
Nelleke van Vliet          M bzp W
Jacqueline Overkamp  M donk W
Patrick Sijben               C acz W 
Johan Tiggeloven        M acz W
Rina Hampel                M bz[ W

25-05-2019 Uitvoeringenwedstrijd Age I in Zwembad De Veur, Prismalaan 40, 2718 CX Zoetermeer, tel. 079-3469102 – Inschrijving sluit op 03-05-2019
Juryvergadering  13.15 uur
Inzwemmen        13.30 uur
Aanvang             14.00 uur
Voorlopige inschrijving:
Soli: 17 Duet: 20 Ploeg: 23

Muziek versturen met We-transfer.
Het e-mail adres voor de muziek is:
met kopie aan (Kees Bastiaansen)

Scheidsrechter Nicole Cup            8 acz W
Chef secretaris Ingrid Braxhoven  C azc W
Computer  Kees Bastiaansen        C wvz W
Speaker  Taco Schallenberg         M acz W

Beschikbare juryleden      
1. Wilma van Oossanen  8 bzpc  W
2. Sabine van Oossanen 8 bzpc  W
3. Jaco Klap                     8 donk  W
4. Fleur Bastiaansen        9 wvz  W
5. Nicole Maas                 8 acz  W
6. Janny Knippels             8 azc  W
7. Marianne Ronner         8 azc  W
8. Lydia Tiggeloven          8 acz  W

Secretariaat:
Jacqueline Overkamp   M donk W
Emile de Meijer             M donk W